Michal Gorecki

Kierownik działu handlowego

Michał Górecki

E. m.gorecki@ciechanowski.com.pl
T. +48 794 504 604
Blanka Jaworska

Doradca techniczny

Blanka Jaworska

E. b.jaworska@ciechanowski.com.pl
T. +48 791 804 604
Tomasz Fita

Kierownik działu montaży

Tomasz Fita

E. t.fita@ciechanowski.com.pl
Ewelina Jóźwiak

Specjalista ds. Techniczno - Administracyjnych

Ewelina Jóźwiak

E. e.jozwiak@ciechanowski.com.pl
T. +48 511 504 604
Justyna Hofman

Specjalista ds. Finansowych

Justyna Hofman

E. j.hofman@ciechanowski.com.pl
T. +48 794 600 604
Przemysław Ciechanowski

Współwłaściciel

Przemysław Ciechanowski

E. p.ciechanowski@ciechanowski.com.pl
Mikołaj Kozakiewicz

Współwłaściciel

Mikołaj Kozakiewicz

E. m.kozakiewicz@ciechanowski.com.pl

Napisz do nas

Skontaktuj się, a my doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Podaj prawidłowy adres email
Podaj prawidłowy numer
Uzupełnij pole

* pole wymagane
Siedziba frmy:
  • A.ul. Długa 15, 95-100 Zgierz
  • NIP:7322180514
Numer rachunku bankowego ING:
  • PLN:70 1050 1461 1000 0092 3182 7875
  • EUR:72 1050 1461 1000 0092 4951 2394