facebook instagram youtube


Profesjonalny
pomiar

Zapytaj o wycenę
Strefa architekta
Dlaczego pomiar jest ważny?

01Wieloletnie doświadczenie


Od wielu lat działamy w branży stolarki okiennej, oferując naszym klientom sprawdzone rozwiązania. Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem okien wykonanych z drewna, aluminium oraz nowoczesnych systemów aluminiowo-drewnianych, które idealnie wpisują się we współczesne trendy architektoniczne. Specjalizujemy się w dużych przeszkleniach i szklanych fasadach. Jednym z najważniejszych etapów naszej pracy, który gwarantuje uzyskanie zadowalających efektów, jest pomiar.

Pomiar stanowi podstawę do zaprojektowania i zamontowania systemów okiennych. Wstępny kosztorys przygotowujemy na podstawie dostarczonych przez klienta planów architektonicznych, jednak zawsze wykonujemy również pomiar na placu budowy. Wykorzystujemy urządzenia optyczne, lasery i niwelatory, by w pełni dopasować rozwiązanie do nowo wybudowanego budynku.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Chcecie Państwo nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, która ma doświadczenie w branży stolarki okiennej? Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą!

Umów spotkanie

02Jak wygląda współpraca z firmą Ciechanowski?


Po pierwsze, spotykamy się z klientem na indywidualną konsultację, by poznać jego potrzeby i oczekiwania, a przede wszystkim zapoznać się z projektem architektonicznym. Następnie możemy skupić się na wyborze najlepszego rozwiązania, czyli takiego, które spełni wymagania zarówno w zakresie estetyki, jak i funkcjonalności. Znając oczekiwania i wymagania klienta, przystępujemy do

przygotowania indywidualnego projektu przeszkleń. Możemy również rozpocząć opracowywanie kosztorysu. W kolejnym kroku zamawiamy materiały i komponenty niezbędne do montażu rozwiązania. Pracujemy również na placu budowy, gdzie wykonujemy niezbędne pomiary, przygotowujemy otwory okienne. Ostatnim etapem prac jest prawidłowy montaż przeszkleń w domu klienta.

Ciechanowski

03Co wyróżnia firmę
Ciechanowski na rynku?


01

Znamy najnowsze trendy
w architekturze

02

Kładziemy nacisk na profesjonalną
obsługę klienta

03

Nad realizowanymi projektami
pracują technolodzy-konstruktorzy


04

Projektujemy indywidualne
rozwiązania dostosowane
do potrzeb klienta

05

W projektach wykorzystujemy nowe
technologie

06

Działamy kompleksowo,
od projektu do montażu rozwiązania


07

Dysponujemy własnym
zapleczem sprzętowym
do montażu systemów okiennych

Ciechanowski

Współpracujecie Państwo
z architektem, by wkrótce
powstał dom Waszym marzeń?

Pamiętajcie o systemach okiennych, które stanowią bardzo ważny element inwestycji. Skorzystajcie z wiedzy i doświadczenia, jakie powinna mieć firma działająca w branży stolarki otworowej i zlećcie wykonanie niezbędnych prac w tym pomiarów.

04Sprawdź nasze
możliwości


Zapraszamy do kontaktu z doradcą firmy Ciechanowski, który pomoże Państwu wybrać najlepsze systemy okienne do Waszego domu!

04Sprawdź nasze
możliwości


Zapraszamy do kontaktu z doradcą firmy Ciechanowski, który pomoże Państwu wybrać najlepsze systemy okienne do Waszego domu!