facebook instagram youtube


Profesjonalny
sprzęt do montażu
szyb

Zapytaj o wycenę
Strefa architekta
O sprzęcie

01Kompleksowa obsługa
w firmie Ciechanowski


Od wielu lat pracujemy na tytuł eksperta w branży stolarki okiennej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy wspierać naszych klientów – inwestorów prywatnych, architektów i deweloperów między innymi na etapie prac nad projektem.

Pomagamy w wyborze rozwiązania, które będą zgodne zarówno z oczekiwaniami, jak i z planowanym budżetem. Oferta firmy Ciechanowski doskonale spełnia wymagania rynku, a nasza kompleksowa obsługa obejmuje:


01

profesjonalne doradztwo

02

Indywidualny dobór rozwiązań,

03

prace nad projektem prowadzone przez technologów – konstruktorów,


04

zamówienie i dostawę niezbędnych elementów,

05

prawidłowy montaż.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Chcecie Państwo nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, która ma doświadczenie w branży stolarki okiennej? Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą!

Tak, chcę się skontaktować z doradcą

02Nowoczesne urządzenia
do transportu i montażu szkła


Nowe trendy w architekturze sprawiają, że coraz więcej inwestorów decyduje się na dom z dużymi oknami, które mają tworzyć efekt szklanej tafli. Takie budynki wspaniale się prezentują, ponieważ pozostają otwarte na otoczenie, a z ich wnętrza roztacza się wspaniały widok. Jednak
montaż przeszkleń może stanowić wyzwanie. Dlatego w Ciechanowskim dysponujemy zaawansowanym zapleczem sprzętowym, a na co dzień używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu – urządzeń do transportu i montażu szkła. Korzystamy z:

01

mini żurawi

02

ssawek do szyb

03

manipulatorów do przenoszenia szyb.

03Wysokiej jakości urządzenia
do transportu i montażu szkła

Pracujemy na własnym, sprawdzonym sprzęcie, który wyróżnia się niezawodnością i wytrzymałością. Nasi pracownicy mają dużą wiedzę, która pozwala im obsługiwać maszyny takie jak mini żuraw. Wynajem urządzeń w przypadku firmy Ciechanowski nie jest konieczny!
Ciechanowski

Jeśli mamy zamontować przeszklenia wielkogabarytowe takie jak na przykład cienkoramowe okna MoreView lub specjalnie zaprojektowaną fasadę szklaną, pracujemy na własnym zapleczu sprzętowym. Wykorzystujemy między innymi podnośnik do szkła.

Wynajem takiej maszyny w przypadku ilości i złożoności zleceń w Ciechanowskim okazał się nieopłacalny. Własne zaplecze sprzętowe sprawia, że możemy zapewnić terminową realizację zadań.

Zapraszamy do kontaktu
z naszym doradcą!


Jeśli jesteś architektem lub projektantem i chciałbyś skonsultować swój projekt w zakresie stolarki otworowej napisz do nas na adres: architekci@ciechanowski.com.pl

02Profesjonalne zaplecze
sprzętowe – atut firmy
Ciechanowski


W Ciechanowskim dbamy o wyposażenie naszego zaplecza. Dlatego korzystamy z wytrzymałych i niezawodnych urządzeń najlepszych europejskich producentów, jednocześnie nie decydujemy się na wynajem. Mini żuraw, manipulator, ssawka
– te rodzaje maszyn do transportu i montażu szkła tworzą nasze zaplecze sprzętowe. Firma Ciechanowski gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług, ponieważ pracujemy na własnych urządzeniach do transportu i montażu szkła.

Korzyści ze współpracy z firmą Ciechanowski


Klienci, którzy decydują się nawiązać współpracę z naszą firmą, mają pewność, że:

01

nad ich projektem będą pracowali technolodzy-konstruktorzy,

02

otrzymają w pełni indywidualne rozwiązanie,

03

zostaną obsłużeni kompleksowo,

04

wszystkie prace zostaną wykonane terminowo.

Jesteśmy ekspertem w branży stolarki okiennej i wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, by domy naszych klientów pięknie wyglądały i wyróżniały się wysokim komfortem użytkowania widocznym między innymi w funkcjonalnych systemach okiennych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące naszego zaplecza sprzętowego, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy opowiedzą Państwu o standardach naszej pracy oraz przygotują w pełni indywidualną ofertę.

Tak, chcę się skontaktować z doradcą