facebook instagram youtube


Przygotowanie
otworów
okiennych

Zapytaj o wycenę
Strefa architekta
Dlaczego warto?

01Ciechanowski: profesjonalne
doradztwo i kompleksowa
obsługa


Wieloletnia aktywna obecność na rynku stolarki okiennej nauczyła nas, że ważne jest to, co dzieje się na etapie prac nad projektem.

Znaczenie mają również wszystkie czynności, które są realizowane na placu budowy w tym przygotowanie otworów okiennych. Dlatego w firmie Ciechanowski działamy kompleksowo, oferując nasze wsparcie i dzieląc się wiedzą z klientami zarówno na etapie wyboru najlepszego rozwiązania, jak i realizacji inwestycji. Jak wygląda współpraca z naszą firmą?


01

Doradzamy klientowi w wyborze najlepszego rozwiązania.

02

Zlecamy pracę nad projektem technologom-konstruktorom.

03

Zamawiamy niezbędne elementy potrzebne do realizacji.


04

Pracujemy na placu budowy, by przygotować wszystko do montażu.

05

Wykonujemy prawidłowy montaż.

Klienci, którzy decydują się powierzyć stolarkę okienną w firmie Ciechanowski, moga być pewni, że zostaną obsłużeni kompleksowo, a na każdym etapie będą mogli liczyć na profesjonalną doradztwo.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Chcecie Państwo nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, która ma doświadczenie w branży stolarki okiennej? Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą!

Umów spotkanie

02Przygotowanie otworów
okiennych


Ważnym etapem prac jest odpowiednie przygotowanie otworów okiennych, które pozwala na wykonanie prawidłowego montażu. Pracownicy firmy Ciechanowski wykonują niezbędne czynności na placu budowy, czuwając nad całością projektu. Przygotowanie otworów okiennych
jest to usługa odpłatna, której rzetelne wykonanie może przesądzić o możliwości montażu okien! Jeśli zastanawiacie się Państwo, jak przygotować okna pod ciepły montaż – możecie być spokojni i powierzyć ten etap prac profesjonalistom. W Ciechanowskim gwarantujemy przygotowanie otworów okiennych do prawidłowego montażu. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, by na placu budowy zadbać o każdy szczegół i spełnić Państwa oczekiwania.
Ciechanowski

W Ciechanowskim gwarantujemy przygotowanie otworów okiennych do prawidłowego montażu.

Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, by na placu budowy zadbać o każdy szczegół i spełnić Państwa oczekiwania.

Jak przygotować otwory
okienne pod ciepły
montaż?


Ciepły montaż to pojęcie, z którym spotkał się niemal każdy inwestor podczas szukania informacji na temat budowy domu energooszczędnego, czy pasywnego. Dlaczego? Ciepły montaż zapewnia kompleksowe uszczelnienie warstwy izolacyjnej, co w efekcie zmniejsza straty ciepła w budynku.

Stosowanie trzech warstw uszczelniających sprawia, że do wnętrza nie dostaje się wilgoć. By można było mówić o prawidłowej technice, konieczne jest przygotowanie ościeży do ciepłego montażu okien oraz przygotowanie otworów pod ciepły montaż i tym właśnie zajmują się pracownicy firmy Ciechanowski na placu budowy.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Chcecie Państwo nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, która ma doświadczenie w branży stolarki okiennej? Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą!

Tak, chcę się skontaktować z doradcą

02Dlaczego my?


Współpraca z profesjonalną firmą sprawi, że będziecie Państwo mogli czuć się pewnie na każdym etapie realizacji poważnej inwestycji, jaką jest budowa własnego domu. Dlatego warto powierzyć prace takie jak przygotowanie otworów okiennych pod ciepły montaż doświadczonemu partnerowi. Co zyskujecie Państwo, jeśli wybierzecie firmę Ciechanowski?

01

Gwarancję terminowej realizacji zleceń.

02

Wsparcie na każdym etapie prac.

03

Stałe doradztwo ekspertów.


04

Pewność, że zadania zostaną wykonane profesjonalnie i zachowaniem obowiązujących standardów

Firmę Ciechanowski tworzą profesjonaliści, którzy mają dużą wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas wykonywania różnorodnych zleceń. Dlatego możecie nam Państwo zlecić przygotowanie rozwiązań z zakresu stolarki okiennej do domu Waszych marzeń i mieć pewność, że podejdziemy do naszej pracy kompleksowo. Jednym z elementów, o który na pewno zadbamy, będzie przygotowanie okien pod ciepły montaż.